Milis Linux Foruma hoşgeldiniz.

Milis Linux İçin Grafiksel Olarak Çalışma Yapılacak mı?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
11, Mart, 11 Öneriler kategorisinde VoSToK (10 puan) tarafından soruldu
Merhaba, milis linux olarak xcfe masaüstü destekleniyor masaüstü üzerinde herhnagi bir makyajlama çalışması yapıalcak mı? Milis linuxa özel tema vs. gibi. Çünkü son kullanıcıları çekmenin tek yolu şu an için göze hoş gelen arkaplanlar şık masaüstleri gibi görünüyor. Genel arkaplanda neyin çalıştığıyla ilgilenmiyorlar. Ne kadar kolay ne kadar basitse o kadar çok kullanıcı.

1 cevap

11, Mart, 11 Yaşar (1,260 puan) tarafından cevaplandı
Şu an için bir geliştirici arkadaşımızın çalışması var ama henüz bitmedi. Görsel tasarım konusu zaman ve yetenek gerektiren bir iştir. Mevcut takım arkadaşlarımızın bu iş için ayırabildiği zaman da kısıtlı olduğundan ancak bu kadar oluyor. Ancak gönüllü olarak kullanıcılarımızın bu konuda emeği olursa değerlendirilir.
15, Mart, 15 VoSToK (10 puan) tarafından yorumlandı
Nasıl yapıldığı bilsem yardımcı olmak isterim aslında. Daha önce inceleme fırsatım olmuştu dağıtımı.
15, Mart, 15 Yaşar (1,260 puan) tarafından yorumlandı
Bun için biraz hayal gücü, biraz gimp veya eşdeğer başka bir program bilgisi bolca zaman gerekli :-)
16, Mart, 16 VoSToK (10 puan) tarafından yorumlandı
Gimp ve photshop bilgim var aslında ama nasıl yapıldığına dair bilgi birikimim yok :) Daha önceleri bir kaç paket yapmıştım kendim kullanmak için mps öyle kaldı hepsi.

İlgili sorular

2 cevap
25, Ocak, 25 Yeni Başlayanlar kategorisinde Darkseid (10 puan) tarafından soruldu
0 cevap
12, Ocak, 12 Duyurular kategorisinde mahmut (5,410 puan) tarafından soruldu
1 cevap
17, Eylül, 2018 Duyurular kategorisinde mahmut (5,410 puan) tarafından soruldu
1 cevap
12, Eylül, 2018 Yeni Başlayanlar kategorisinde TenTen (80 puan) tarafından soruldu
0 cevap
30, Eylül, 2017 Duyurular kategorisinde geekdinazor (2,710 puan) tarafından soruldu
...